Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-U04

Kodi i produktit:
178865
Altoparlantë:
Lansuar:
24 Shtator 2015
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Trashësia [mm]:
77

Si të porosisim në Gjirafa50?

811.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Epson EB-UO4 është shumë i përshtatshëm për përdorim në punë apo klasa. Ky projektor ofron një varg funksionesh inteligjente. Shijoni prezantimet në rezolucion më të mirë. Projektori Epson ofron cilësi të lartë të imazheve dhe karakterizohet me teknologjinë 3D. Ekrani USB 3n1 ofron një kombinim të videos, mausit dhe audios në një vend. Për më tepër karakterizohet me një shkallë kontrasti 15000:1, çka siguron imazhe perfekte në dhomat edhe më të errëta. Ky projektor është i pajisur me portin USB 2.0, D-Sub, RCa, 2xHDMI + MHL dhe audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
8715946601311
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
297
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
V11H763040
Komandë:
Kontrast [1]:
15 000
Lansuar:
24 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
244
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Pesha [kg]:
2,6
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Trashësia [mm]:
77
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE