Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EF-100B, i zi

Kodi i produktit:
265190
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Portativ
Trashësia mm:
230
Teknologjia:
LCD
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

918.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektor wireless i lehtë dhe kompakt për të krijuar imazhe mbresëlënëse në punë, në shkollë ose në shtëpi, thjesht kudo që të keni nevojë për të. Projektori mund të shfaqë imazhin e përkryer 150 " HD që mund të rrotullohet deri në 360 ° nëse është e nevojshme. Ai ka një burim drite lazer dhe teknologji 3LCD, kështu që ju mund të shijoni projektimin për shumë vite pa u brengosur për projektorin. Ky projektor projekton mediat nga një celular, tablet, DVD player ose edhe një kompjuter portativ, etj. Vetëm lidhni këto pajisje me projektorin duke përdorur një kabllo dhe një port HDMI. Mediat transmetuese janë gjithashtu të lehta. Vetëm lidhni pajisjen (si Amazon Fire TV, Google Chromecast, Roku) në pjesën e pasme të pajisjes suaj. Poashtu, ka altoparlantë të integruar 5 W. Dimensionet e projektorit janë 210 x 230 x 92 mm dhe peshon 2.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Bluetooth:
Burim ndriçimi:
Laser
Distanca maksimale e projektimit m:
4,6
Distanca minimale e projektimit m:
0.65
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
210
Kodi:
V11H914140
Komandë:
Kontrast 1:
2500000
Lansuar:
18. 7. 2019
Lartësia mm:
92
Llambë:
43
Lloji i projektorit:
Portativ
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
150
Pesha kg:
2.7
Portet dalëse:
USB (5V)
Portet hyrëse:
HDMI
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
LCD
Trashësia mm:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz

Bashkangjitja Projektor Epson EF-100B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE