Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EH-TW5350, 3D

Kodi i produktit:
178736
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
114
VGA (D-SUB):
Varje në mur:
USB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
875.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Epson EH-TW5350 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3LCD. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 35.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), WiFi dhe USB, kurse diagonalja e pamjeve të projektuara arrin 34" - 332".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
332
EAN:
8715946601465
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
297
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
7 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
V11H709040
Komandë:
Kontrast [1]:
35 000
Lansuar:
19 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
114
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 200
Pesha [kg]:
3,1
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
245
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE