Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EH-TW6700W, 3D

Kodi i produktit:
204972
Altoparlantë:
Llambë:
250
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,731.50 
Ju kurseni : 532.00   (31%)
1199.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Epson EH-TW6700W është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3LCD. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 70.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub) dhe USB, kurse diagonalja e pamjeve të projektuara arrin 30" - 300".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
8,9
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.87
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
410
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
5 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 500
Kodi i prodhuesit:
V11H829040
Komandë:
Kontrast [1]:
70 000
Lansuar:
12 Janar 2017
Lartësia [mm]:
157
Llambë:
250
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
7
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
304
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Epson EH-TW6700W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE