Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EH-TW650, i bardhë

Kodi i produktit:
228453
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
92
VGA (D-SUB):
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

652.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Epson EH-TW650 3LCD është tamam si një teatër në shtëpi. Rezoluta është 1920 × 1080 piksela, raport 16: 9, 3100 ANSI lumens, raport kontrasti 15,000: 1. Falë vonesës së saj të ulët dhe dizajnit ultra-modern, ajo do të bëhet pajisje e preferuar në shtëpinë tuaj. Ka VGA, HDMI, USB dhe shumë më tepër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e projektimit (m):
6.9
Distanca minimale e projektimit (m):
0,67
EAN:
8715946639635
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
302
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
7500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4500
Kodi i prodhuesit:
V11H849040
Komandë:
Kontrast [:1]:
16 000
Lansuar:
6. 1. 2018
Lartësia [mm]:
92
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
Video
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3100
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Domácí kino
Pesha [kg]:
2.7
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, RCA, USB-A, USB-B, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
252
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Epson EH-TW650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE