Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma GT1080e, 3D

Kodi i produktit:
198451
Altoparlantë:
Lansuar:
20 Shtator 2016
Trashësia [mm]:
224
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Prodhuesi:
Optoma

Si të porosisim në Gjirafa50?

726.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma GT1080e është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 25.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, MHL dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 45.3" - 300".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.35
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.5
EAN:
5055387638839
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
315
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
95.8ZF01GC2E
Komandë:
Kontrast [1]:
25 000
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
114
Llambë:
190
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Pesha [kg]:
2,65
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
224
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Optoma GT1080e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE