Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma GT760, 3D

Kodi i produktit:
142757
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D, Zyrë
Varje në mur:
USB:
S-Video:

Si të porosisim në Gjirafa50?

578.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma GT760 është projektor DLP i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA, S-Video, RS232 dhe audio, kurse madhësia e pamjeve të projektuara arrin diagonale prej 44"- 223".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
223
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
2.5
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.5
EAN:
5060059047901
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4500
Kodi i prodhuesit:
95.8TN01GC1E
Kontrast [:1]:
20 000
Lansuar:
5 Dhjetor 2013
Llambë:
190
Lloji i projektorit:
3D, Zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 400
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Përmasat [H x W mm]:
288 x 86 x 220
Pesha [kg]:
2,55
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
S-Video:
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma GT760 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE