Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma H116ST, i bardhë

Kodi i produktit:
270460
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Varje në mur:
Trashësia mm:
244
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

529.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektor i shkëlqyeshëm ideal për projektim në shtëpi. Projektori krenohet me një projektim të ndritshëm dhe të gjallë me ngjyra të mahnitshme, jetëgjatësi të gjatë të llambës, një sërë karakteristikash të kursimit të energjisë që reflektohen kryesisht në kostot e ulëta të tij të funksionimit, dhe mbi të gjitha një gamë të gjerë të porteve hyrëse për të lidhur lehtësisht pajisjet e të gjitha llojeve (kompjuterë, tablet, pajisje mobile, etj). Shijoni imazhe të shkëlqyera edhe në dimensione gjigande me rezolucionin WXGA (1280 x 800 px). Projektimi mund të jetë me madhësi prej 35.64 " deri në 302.98" në distancë 0.4 - 3.4 m. Projektori gjithashtu mbështet teknologjinë 3D, kështu që ju të mund të shijoni një përvojë vërtet emocionuese dhe zhytëse në shtëpinë tuaj, ashtu si në një kinema 3D. Përveç projektimit të filmave dhe ndeshjeve sportive, projektori shijon edhe me modalitetin e lojës (Game Mode). Këtu do të vlerësoni jo vetëm imazhin e detajuar, por edhe shpejtësinë e riprodhimit dhe kohën e përgjigjes (33 ms), e cila ju lejon të ndjekni armiqtë tuaj në arrati. Përveç imazheve krejtësisht të mprehta, të qarta dhe të lexueshme, ky projektor ka gjithashtu një përvojë të qartë audio përmes altoparlantit të tij të integruar 10W. Ka funksion për ndezje/ndalje automatike, slot për mbyllës sigurie Kesington, dhe ndërfaqe të mbrojtur me fjalëkalim. Dimensionet e projektorit janë 316 x 244 x 108 mm dhe peshon 3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
3.4
Distanca minimale e projektimit m:
0.4
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
316
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
6 000
Komandë:
Kontrast 1:
30000
Lansuar:
21. 9. 2019
Lartësia mm:
108
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi ANSI lumens:
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
303
Pesha kg:
3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
244
Varje në mur:
Vendosja:
Në mur, tavolinë

Bashkangjitja Projektor Optoma H116ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE