Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma HD27e, i bardhë

Kodi i produktit:
229739
Altoparlantë:
Kontrast [:1]:
25 000
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Prodhuesi:
Optoma
Portet hyrëse:
HDMI

Si të porosisim në Gjirafa50?

699.50 
Ju kurseni : 34.00   (5%)
665.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 55.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projekti Optoma plotëson standardin ndërkombëtar HDTV. Nëse doni të shikoni fotot, të luani ndonjë lojë ose të shihni ndonjë film, përvoja do të jetë e magjepëse. Përveç kësaj, projektori është i aftë të shfaq ngjyrë të zezë jashtëzakonisht të errët. Optoma HD27e përmban teknologjinë MHL që ju lejon të lidheni me një kabllo me smartphone ose tablet dhe të shfaqni përmbajtjen e saj në ekran. Gjithashtu mund të shihni përmbajtjen nga pajisjet që mbështesin imazhet 3D - 3D Blu-ray si dhe konsolet e lojrave më të fundit. Avantazhi i një projektori DLP është se nuk ka nevojë për një filtër ajri për të operuar. Është pothuajse rezistente ndaj zbehjes së ngjyrave (ngjyrë e verdhë-jeshile) në të cilën disa projektorë janë të ndjeshëm. Ky projektor ka një rezolucion prej 1920 x 1080 piksele. Shkëlqimi i lartë i 3400 ANSI lumens si dhe një kontrast unik prej 25,000: 1 ju mundëson një përdorim më të mirë edhe në dritë të ulët, falë llambës së fuqishme 240 W. Llamba ka jetëgjatësi prej 10,000 orësh në modalitetin e kursimit të energjisë. Gjithashtu, projektori ofron lidhje HDMI dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
301
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
7.65
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.71
EAN:
5055387660106
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
316
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3500
Kodi i prodhuesit:
E1P0A0UWE1Z1
Komandë:
Kontrast [:1]:
25 000
Lartësia [mm]:
108
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D, Video
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3400
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Pesha [kg]:
2,87
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
HDMI
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
244

Bashkangjitja Projektor Optoma HD27e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE