Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma UHD40, i bardhë

Kodi i produktit:
270462
Altoparlantë:
Llambë:
240
Varje në mur:
Trashësia mm:
281
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

1273.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 106.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me një rezolucion të shkëlqyer 4K UHD, mbështetje HDR dhe tingull të shkëlqyeshëm, ky është Optoma UHD40, një projektor elegant për shtëpi që paraqet teknologjinë më të fundit dhe një mori karakteristikash praktike. Rezolucioni i shkëlqyeshëm 4K (3840x2160 px) i këtij projektori mbështetet edhe më tej nga pajtueshmëria e shkallës së lartë dinamike (HDR) dhe Rec.709. Falë kësaj pajisje, ngjyrat e sakta, të gjalla shfaqen pikërisht ashtu siç ishin menduar. Përveç imazheve të përkryera të mprehta, të qarta dhe të lexueshme, ky projektor ka gjithashtu një përvojë të qartë audio me altoparlantë të integruar me fuqi 2x 5W. Dimensionet e projektorit janë: 392 x 281 x 118 mm dhe peshon 5.22 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
8.1
Distanca minimale e projektimit m:
1.2
Ekran i gjerë:
Funksioni:
HDR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
392
Jetëgjatësi ekonomike e llambës orë:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës orë:
4000
Kodi:
E1P0A15WE1Z1
Komandë:
Kontrast 1:
500000
Lansuar më:
21. 9. 2019
Lartësia mm:
118
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi ANSI lumens:
2400
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Kinema shtëpie
Përmasat e projektimit inç:
302,4
Pesha kg:
5.22
Portet dalëse:
Audio, optik, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, RS232, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
281
Varje në mur:
Vendosja:
Tavan, tavolinë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE