Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma UHD51, i zi

Kodi i produktit:
272228
Altoparlantë:
Llambë:
240
Varje në mur:
Trashësia mm:
281
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

1669.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 139.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me një rezolucion të shkëlqyer 4K UHD (3840x2160 px), mbështetje HDR dhe tingull të shkëlqyeshëm, ky është Optoma UHD51, një projektor elegant për shtëpi që paraqet teknologjinë më të fundit dhe një mori karakteristikash praktike. Duke shfaqur teknologjinë dhe karakteristikat më të fundit, ky projektor elegant krenohet me pajtueshmëri të shkallës së lartë dinamike (HDR), dhe me mbështetje për HDCP 2.2. Ai gjithashtu përfshin një altoparlant stereo për tinguj të shkëlqyeshëm. Rritni aftësitë tuaja të projektimit duke rregulluar me lehtësi papërsosmëritë me rregullim vertikal deri në + 10 °. Korrigjimi vertikal ju jep mundësi më të gjerë kur vendosni projektorin në çdo hapësirë. Përveç kësaj, mund të vendoset 1.2 - 8.1 m në distancë nga muri ose ekrani në të cilin ju projektoni. Avantazhi i projektorit DLP është se nuk ka nevojë për filtër ajri gjatë operimit, duke eleminuar nevojën për pastrim ose zëvendësim. Kjo teknologji e bën projektorin praktikisht imun ndaj venitjes (nuancës së verdhë-gjelbërt), për të cilën disa projektorë janë të prirur. Madhësia e imazhit mund të jetë nga 34.1 " në 302.4". Jetëgjatësia e llapës është rreth 4,000 / 15,000 / 10,000 orë në varësi të modalitetit (light / dynamic / ecological). Fuqia e altoparlantëve është 2x 5 W. Dimensionet e projektorit janë 392 x 281 x 118 mm dhe peshon 5.22 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
8.1
Distanca minimale e projektimit m:
1.2
Ekran i gjerë:
Funksioni:
HDR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
392
Jetëgjatësi ekonomike e llambës orë:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës orë:
4000
Kodi:
E1P0A16BE1Z1
Komandë:
Kontrast 1:
500000
Lansuar më:
10. 10. 2019
Lartësia mm:
118
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi ANSI lumens:
2400
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
302,4
Pesha kg:
5.2
Portet dalëse:
Audio, optik, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, RS232, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
281
Varje në mur:
Vendosja:
Tavan, tavolinë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE