Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic PJD7720HD

Kodi i produktit:
234764
Altoparlantë:
Lansuar:
13. 4. 2018
Trashësia [mm]:
228
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Prodhuesi:
Viewsonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

613.50 
Ju kurseni : 125.00   (20%)
488.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Viewsonic PJD7720HD Projektor multifunksional DLP. Përfitoni projektorin ideal për projekitm në ekran të madh të internetit, lojërave dhe aplikacioneve. Lehtë për t'u bartur Projektori është me të vërtetë i vogël dhe i lehtë. Përveç kësaj, do të ka gjithashtu tri mbështetëse për pozicionim të lehtë dhe telekomandë, në mënyrë që të shikoni filma nga komoditeti i shtratit tuaj. Ka të integruar Wi-Fi dhe lidhjen Bluetooth, kështu që lehtë mund të lidhni pajisjet tjera me të, kudo dhe kurdo. Vetitë kryesore Projektor multifunksional me shkëlqim 3200 Lumen, kontrast 22000: 1 dhe rezolucion maksimal Full HD prej 1920 x 1080 piksela. Llamba LED me jetëgjatësi deri në 10 000 orë pune, madhësia e imazhit 30 - 120 "HDMI, USB, AV, altoparlant 10W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10,89
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
316
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
PJD7720HD
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
13. 4. 2018
Lartësia [mm]:
103,7
Lloji i projektorit:
Video
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3200
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
2.4
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
Audio, HDMI
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
228
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com

Bashkangjitja Projektor Viewsonic PJD7720HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE