Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic PX700HD

Kodi i produktit:
262744
Altoparlantë:
Llambë:
203
Trashësia mm:
261
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
436.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kthejeni shtëpinë tuaj në një kinema të vërtetë përmes këtij projektori cilësor. Është i përshtatshëm edhe për gaming, meqë ofron imazhe Full HD me rezolucion 1920 x 1080, ndriçim 3500 dhe kontrast 12000: 1. Ky projektor ka në dispozicion këta konektorë: USB 2.0, 3.5 mm Mini-Jack, D-sub (VGA), 2 x HDMI, LAN (RJ-45), 1x mini USB. Për më tepër, vjen i pajisur edhe me altoparlant të integruar me fuqi 2 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
10,96
Distanca minimale e projektimit m:
1
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
135
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
5000
Kodi:
PX700HD
Komandë:
Kontrast 1:
12000
Lansuar:
11. 6. 2019
Lartësia mm:
332
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi ANSI lumens:
3500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
300
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
261
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com

Bashkangjitja Projektor Viewsonic PX700HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE