Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic PX701HD

Kodi i produktit:
263097
Altoparlantë:
Llambë:
203
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Trashësia mm:
222
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

528.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

ViewSonic PX701HD sjell një eksperiencë të shkëlqyeshme vizuale në një ekran të madh deri në 300 " me ngjyra të gjalla dhe imazhe të mprehta. Ky projektor projekton në rezolucion Full HD 1920x1080 piksel dhe imazhe 3D. Ai ka shkëlqim 3,500 lumens, raport kontrasti 12,000: 1 dhe raport të hedhjes në mes 1.5 dhe 1.65. Projektori ka 5 modalitete të operimit, të dizajnuara posaçërisht për lojëra, shikimin e filmave ose SuperEco, që redukton konsumin e energjisë dhe zgjat jetën e llambës deri në 20,000 orë. Gjendja latente 16ms ju jep një përshpejtim të qetë të imazhit edhe kur luani lojëra të shpejta me altoparlant të integruar 10W dhe telekomandë nëpërmjet 2 x HDMI 1.4, VGA, USB dhe audio. Dimensionet e tij janë 321 x 222 x 108 mm dhe peshon 2.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit [m]:
10,96
Distanca minimale e projektimit [m]:
1
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
312
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
20000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi:
PX701HD
Komandë:
Kontrast 1:
12000
Lansuar:
15. 6. 2019
Lartësia mm:
108
Llambë:
203
Ndriçimi ANSI [lumens]:
3500
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat e projektimit [inç]:
300
Pesha kg:
2.59
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
222
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Viewsonic PX701HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE