Projektor Viewsonic PX706HD, i bardhë

Kodi i produktit:
246434
Altoparlantë:
Llambë:
240
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Trashësia [mm]:
220
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

764.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
2.2
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
7669079589118
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
293
Hapësira e shfaqjes [inç]:
120
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
PX706HD
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
10. 10. 2018
Lartësia [mm]:
115
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Pesha [kg]:
2.7
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video kompozit (RCA), USB-C, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Viewsonic PX706HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE