Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic PX706HD, i bardhë

Kodi i produktit:
246434
Altoparlantë:
Llambë:
240
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Trashësia [mm]:
220
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

749.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor ju lejon të shikoni filma dhe të luani lojëra në një ekran 100 " me ngjyra të gjalla dhe imazhe të freskëta në dhoma të vogla. Projektori MON Viewsonic PX706HD ofron 3000 lumens të shkëlqimit dhe raport të lartë kontrasti për të krijuar imazhe të mprehta në çdo mjedis. Përdorni distancën e shikimit të shkurtër në dhoma të vogla ku mund të vendosni projektorin vetëm pak metra larg nga ekrani për të shfaqur një imazh 100 ". Për një eksperiencë të plotë projektimi, projektori siguron një altoparlant të integruar me teknologjinë SonicExpert, e cila përfshin një hapësirë të zmadhuar të altoparlantëve dhe amplifikim më të fuqishëm në të gjithë gamën audio 20 Hz deri në 20 kHz. Porjektori përmban disa konektorë USV 3.1 Type C, 3.5 mm audio output, 3.5 mm audio input, RS232, 2 x HDMI 1.4, VGA input, MINI USB dhe dimensionet e tij janë 293 x 115 x 220 mm .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
2.2
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
7669079589118
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
293
Hapësira e shfaqjes [inç]:
120
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
PX706HD
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
10. 10. 2018
Lartësia [mm]:
115
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Pesha [kg]:
2.7
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video kompozit (RCA), USB-C, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Viewsonic PX706HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE