Projektor Xiaomi Mi 150", i bardhë

Kodi i produktit:
249019
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D, Video
Varje në mur:
Trashësia [mm]:
291
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

554.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor do t'iu ofrojë deri në 25,000 orë argëtim. Projekti Xiaomi Mi Laser me performancë të lartë dhe fokus automatik, me 5.000 lumes dhe 3.000: 1 kontrast. Teknologjia e avancuar ALPD 3.0 jep imazhin të cilësisë së lartë. Gjithashtu ka altoparlantë cilësor të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Bluetooth:
Burim ndriçimi:
Diodë laserike
Distanca maksimale e projektimit (m):
0.5
Distanca minimale e projektimit (m):
0,05
EAN:
6934177701788
Ekran i gjerë:
Funksioni:
HDR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
410
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
25 000
Kodi:
18116
Komandë:
Kontrast [:1]:
3000
Lansuar:
7. 11. 2018
Lartësia [mm]:
88
Lloji i projektorit:
3D, Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
5000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit [inç]:
150
Pesha [kg]:
7+
Portet dalëse:
Audio, Optický
Portet hyrëse:
AV, HDMI, RJ-45, USB-A
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
291
Varje në mur:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE