Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Xiaomi Mi Smart

Kodi i produktit:
276616
Altoparlantë:
Ngjyra:
Bardhë, Zi
USB host:
Trashësia mm:
150
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

691.50 
Ju kurseni : 142.00   (21%)
549.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor kompakt është i përshtatshëm për shumë mjedise. Ofron imazhe prej 60 inç deri në 120 inç me rezolucion Full HD. Ka poashtu funksion auto-fokusimi dhe shpërndarës si dhe dy altoparlantë të brendshëm. Peshon vetëm 1.3 kg dhe përfshin Android 9.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Burim ndriçimi:
LED
Distanca maksimale e projektimit m:
1.2
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
115
HDMI:
Kodi:
24812
Komandë:
Lansuar:
3. 12. 2019
Lartësia mm:
150
Lokacioni:
Për tavolinë
Ndriçimi ANSI lumens:
500
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
120
Pesha kg:
1.3
Port dalës audio:
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
150
USB host:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE