Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

EIZO EV2456-BK - LED monitor 24"

Kodi i produktit:
208984
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
541.50 
Ju kurseni : 89.00   (16%)
452.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori profesional EIZO EV2456 me një panel IPS dhe rezolucion 1920 x 1200 piksel, është ideale për leximin e tekstit dhe të punës grafike. Monitor ofron Auto-EcoView për ndriçimin optimal, EcoView Index dhe EcoView Optimizer. Posedon portë USB 3.0, altoparlantë të integruar dhe IPS me kënde të gjerë shikimi. Paneli IPS Teknologjia IPS (In Plane Switching) ju jep ngjyra më autenike dhe lëvizje më të rrjedhshme. Ju merrni një pamje të qëndrueshme dhe rendera më të mirë në çdo pjesë të dhomës. Ekrani IPS ofron kënde të gjera shikimi, edhe kur shikon në ekran nga kënde të ndryshme, ekrani minimizon zbehjen e ngjyrave dhe kontrasti është i paprekur. Tabela 10-bit LUT për kontroll të saktë të ngjyrave Tabela e brendshme 10-bit LUT lejon për personalizim të gjerë në gamën e ngjyrave. Dhënia e informacionit të ngjyrave është shumë më e saktë se tabelat aktuale 8-bit LUT. Gradimi i ngjyrave është shumë më e qëndrueshme dhe siguron opsionet individuale të vendosjes. Kontrolli i temperaturës së ngjyrave (K) lejon, për shembull, të vendosë ngjyrën e bardhë në intervalin prej 4000 deri në 10.000 K në hapa prej 500 K. Sigurisht që ju mund të përshtatni individualisht ngjyrat për komponentët individual të RGB. Porte USB Falë USB Hub të integruar, mund të lidhen pajisjet periferike. Për shembull, mund të lidhni maus ose një medium të jashtëm të ruajtjes në monitor. Monitori EIZO ofron dy lidhje USB. Kjo bën të mundur lidhjen e paisjeve periferike të jashtme me portet USB. Ndriçimi LED dhe kursimi i energjisë Monitor arrin rezultate të shkëlqyera të imazhit me teknologjinë e ndriçimit LED. Teknologjia LED ofron përfitime në aspektin e parametrave të performancës më të mirë. Monitorimi në këtë mënyrë arrin kontrast më të lartë dinamik dhe konsum të ulët të energjisë. Ndriçimi automatik Ju gjithmonë do të keni shkëlqimin optimal të imazhit në monitorin tuaj në sajë të Auto-EcoView, i cili rregullon ndriçimin sipas mjedisit që rrethon. EcoView kursen energji elektrike, sytë tuaj dhe koston e energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
531
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
EV2456-BK
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
11
Kontrast [:1]:
1 000
Lartësia [mm]:
357
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,7
Pitch [Hz]:
0,27
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
EIZO
Raporti i shikimit:
16:10
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Trashësia [mm]:
233
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja EIZO EV2456-BK - LED monitor 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE