Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor iilyana ProLite E2280WSD-B1 - LED 21" (53cm), WSXGA+, i zi

Kodi i produktit:
130940
Altoparlantë:
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1680 x 1050 (WSXGA+)

Si të porosisim në Gjirafa50?

188.50 
Ju kurseni : 16.00   (8%)
172.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i markës iilyana e tipit B1780SD-B1 ka rezolucion 1680 x 1050 pix me një diametër 16:10, ndriçim prej 300 cd / m2. Dimensionet e ekranit janë: 512.5 x 423.5 ( 553.5 ) x 244.5 mm. Gjithashtu ekrani ka të montuar altoparlant dhe ofron mundësinë e përshtatjes në lartësinë që ju dëshironi, dhe kthimin e ekranit në këndin horizontal 178 shkallë dhe 170 shkallë në këndin vertikal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
22
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570111558
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
170
Kodi i prodhuesit:
E2280WSD-B1
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
21
Kontrast [:1]:
5 000 000
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
512.5 x 395.5 x 204.5
Pesha [kg]:
3,6
Pitch [Hz]:
0,28
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Raporti i shikimit:
16:10
Rezolucioni:
1680 x 1050 (WSXGA+)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor iilyana ProLite E2280WSD-B1 - LED 21" (53cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE