Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mini projektor Anker Nebula Capsule (M1)

Kodi i produktit:
240613
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Portativ
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com
Trashësia [mm]:
68
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

307.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Anker Nebula Capsule (M1) është një projektor i vogël me një dizajn të përshtatshëm dhe bateri 5200 mAh e cili mbushet për 2.5 orë dhe mund të luajnë filma për 4 orë dhe 30 orë muzikë. Mund të lidhet me Bluetooth, ka memorie RAM 1GB të llojit DDR3 dhe ka procesor Quad Core A7. Përmes teknologjisë Bluetooth mund të lidhet me Android dhe iOS. Ka ndriçim 100 ANSI lumens, rezolucion amtar 854 x 480, përdor teknologjinë DLP dhe ka proporcion 16: 9. Madhësia e imazhit është 20-100 " dhe projekton në një distancë prej 0.58 - 3.08 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Bluetooth:
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3,08
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.58
EAN:
0848061050516
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
68
Hapësira e shfaqjes [inç]:
100
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
30000
Kodi i prodhuesit:
D4111311
Komandë:
Lansuar:
24. 7. 2018
Lartësia [mm]:
120
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
100
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Për zyrë
Pesha [kg]:
470
Portet hyrëse:
HDMI, Micro USB, USB-A
Prodhuesi:
Anker
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
68
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com
WiFi:

Bashkangjitja Mini projektor Anker Nebula Capsule (M1) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE