Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ASUS VB199T - LED 19" (48cm), SXGA, i zi

Kodi i produktit:
96415
Altoparlantë:
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Trashësia [mm]:
210
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

196.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor LCD vjen me një diagonale prej 19" dhe rezolucion 1280 x 1024 piksel, me një përgjigje standarde prej 5ms dhe është një raport 4: 3. Performanca e mahnitshme e imazhit arrihet me një shkëlqim 250 cd / m2 dhe një raport kontrasti prej 50,000,000: 1. Monitori shfaq deri në 16.7 milionë ngjyra me këndet e vëzhgimit - 170 ° horizontalisht dhe 160 ° vertikalisht. ASUS VB199T mund të lidhet me kompjuterin tuaj analog dhe digjital nëpërmjet D-Sub ose DVI. Prodhuesi mendoi gjithashtu për riprodhimin e zërit dhe e ka pajisur atë me një palë stereo altoparlantë 1W dhe një mini jack 3.5mm. Konsumi i produktit arrinë 27 vat, ndërsa dimensionet janë 413 x 405 x 210 mm. Mund të vendoset në tavolinë pune ose të montohet në mur në sajë të standardit VESA 100 x 100 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
19
Dritë të pasme LED:
EAN:
4716659759034
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
413
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LM00Z1-B01170
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
17,1
Kontrast [:1]:
50 000 000
Lartësia [mm]:
410
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
3,2
Pitch [Hz]:
0,29
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
5:4
Rezolucioni:
1280 x 1024 (SXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ASUS VB199T - LED 19" (48cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE