Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor HP EliteDisplay E243i - LED, 24", 1920 x 1200 (WUXGA)

Kodi i produktit:
219575
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Numri i porteve DisplayPort:
1
USB:
Trashësia [mm]:
213,9
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
348.50 
Ju kurseni : 33.00   (9%)
315.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori HP EliteDisplay E243i, ndonëse dizajnuar kryesisht për arsye pune dhe arritjes së produktivitetit maksimal sidomos në vendin e punës, gjithashtu dhuron argëtim dhe një eksperiencë fantastike në videolojëra dhe filma. Ky monitor vjen me një diagonale prej 24" me kualitet Full HD, rezolucion 1920 x 1200, 60Hz dhe raport 16:10 të ekranit me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe koznola të ndryshme përmes porteve VGA, DisplayPort dhe HDMI, dhe përmban tre porte për USB. Monitori peshon 6.36 Kg dhe dimensionet e tij janë 53.20 x 4.64 x 35.13 cm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
1907812712918
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
532
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
1FH49AA
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
2
Kontrast [:1]:
1 000
Lartësia [mm]:
362,3
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,36
Pitch [Hz]:
275
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16:10
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
213,9
USB:
USB Hub:

Bashkangjitja Monitor HP EliteDisplay E243i - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE