Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor iiyama ProLite E1980SD - LED 19" (48cm), SXGA, i zi

Kodi i produktit:
130937
Altoparlantë:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1280 x 1024 (SXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 
Ju kurseni : 35.00   (17%)
174.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitorët kualitativ Iiyama E1980SD garantojnë detaje tepër të pasura dhe sigurinë e zezë japoneze. Teknologjia LED me ngjyra natyrale ofron cilësi të jashtëzakonshme të imazhit, të dhëna të zeza të pasura falë kontrastit dhe shkëlqimit të lartë. iiYama E1980SD, është një monitor 19", me rezolucion 1280 x 1024 piksela, raport prej 5: 4, kohë standarde të përgjigjes prej 5 ms dhe kënde të gjera shikimi 170 ° / 160 °. Monitori ka dimensione prej 411 x 402 x 189.5 mm dhe mbështetë standardin VESA 100 x 100.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
19
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570111664
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
E1980SD-B1
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
16
Kontrast [:1]:
5 000 000
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
411 x 402 x 189.5
Pesha [kg]:
3,2
Pitch [Hz]:
0,29
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Iiyama
Raporti i shikimit:
5:4
Rezolucioni:
1280 x 1024 (SXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor iiyama ProLite E1980SD - LED 19" (48cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE