Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LG 24BK55WY - LED, 24''

Kodi i produktit:
218598
Altoparlantë:
Port hyrës DVI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100, 200 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

314.50 
Ju kurseni : 37.00   (12%)
277.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LG 24BK55WY me ekran 24"(diagonale 60.96 cm), ofron rezolucion 1920 x 1200 piksel, raporti i gjerësisë së ekranit është 16: 10, ka kënd të shikimit 178 °, 60 Hz normë rifreskimi, raporti i kontrastit 1000: 1, shkëlqim 300 cd / m2 dhe koha e përgjigjes është 5 ms. Monitori mbështet teknologjinë IPS, ofron porte si USB, DisplayPort 1.2, DVI-D me HDCP, D-SUB, PC Audio, USB dhe altoparlant 2 x 1 W

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806084820495
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
558
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
24BK55WY-B.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
26
Kontrast [:1]:
1 000 000
Lartësia [mm]:
395
Lloji i ekranit:
AH-IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100, 200 x 100
Pesha [kg]:
5,4
Pitch [Hz]:
269
Pivot:
Port hyrës DVI:
Raporti i shikimit:
16:10
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
239
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LG 24BK55WY - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE