Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Acer H5382BD, 3D

Kodi i produktit:
198483
Altoparlantë:
Lansuar:
14 Shtator 2016
USB:
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
RCA (Komponent):

Si të porosisim në Gjirafa50?

461.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer H5382BD është projektor me çmim të lirë por me performancë të jashtëzakonshme. Ky projektor ofron pamje të përkryera një milion ngjyrëshe dhe dhoma juaj do të ngjaj në një sallë kinemaje ku ju do të shijoni në maksimum filmat tuaj të preferuar. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3D dhe DLP. Këto dhe karakteristika të tjera e bëjnë këtë projektor shumë funksional, duke iu mundësuar shfaqjen e pamjeve cilësore me rezolucion Full HD 1920 x 1200 px dhe me kontrast të lartë me raport 20,000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA dhe USB, si dhe mund të projektojë në distanca prej 1 m - 10.30 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10,3
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
4713392618376
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JNQ11.001
Kontrast [1]:
20 000
Lansuar:
14 Shtator 2016
Llambë:
195
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 300
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
2,5
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer H5382BD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE