Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer H6518BD, 3D

Kodi i produktit:
176770
Altoparlantë:
Lansuar:
22 Gusht 2015
USB:
S-Video:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

872.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Acer H6518BD është projektor me çmim të lirë por me performancë të jashtëzakonshme. Ky projektor ofron pamje të përkryera një milion ngjyrëshe dhe dhoma juaj do të ngjaj në një sallë kinemaje ku ju do të shijoni në maksimum filmat tuaj të preferuar. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3D dhe DLP. Këto dhe karakteristika të tjera e bëjnë këtë projektor shumë funksional, duke iu mundësuar shfaqjen e pamjeve cilësore me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe me kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA dhe USB, si dhe mund të projektojë në distanca prej 1.5 m - 7.6 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
4713392001680
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 500
Kodi i prodhuesit:
MR.JM911.001
Komandë:
Kontrast [1]:
20 000
Lansuar:
22 Gusht 2015
Llambë:
220
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Pesha [kg]:
2,4
Prodhuesi:
Acer
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
USB:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE