Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer H7550ST, 3D

Kodi i produktit:
167369
Altoparlantë:
Llambë:
210
USB:
S-Video:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,093.50 
Ju kurseni : 244.00   (22%)
849.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer H7550ST është projektor me çmim të lirë por me performancë të jashtëzakonshme. Ky projektor ofron pamje të përkryera një milion ngjyrëshe dhe dhoma juaj do të ngjaj në një sallë kinemaje ku ju do të shijoni në maksimum filmat tuaj të preferuar. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3D dhe DLP. Këto dhe karakteristika të tjera e bëjnë këtë projektor shumë funksional, duke iu mundësuar shfaqjen e pamjeve cilësore me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe me kontrast të lartë me raport 16.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA dhe USB, si dhe mund të projektojë në distanca prej 0.9 m - 4.6 m. Në këtë paketim ju do të merrni edhe syze 3D.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
4,6
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
4713147709984
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
8 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JKY11.00L
Komandë:
Kontrast [1]:
16 000
Lansuar:
5 Mars 2015
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Ngjyra:
Bardhë, argjendtë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
3,4
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer H7550ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE