Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer P1150, i bardhë

Kodi i produktit:
229425
Altoparlantë:
Llambë:
203
Varje në mur:
Trashësia [mm]:
220
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

394.50 
Ju kurseni : 43.00   (11%)
351.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer P1150 është një projektor kompakt dhe me peshë të lehtë që mund të mbahet lehtë dhe për këtë arsye është një ndihmës ideal për prezantime të ndryshme biznesi, por edhe për shtëpi. Projektorët e serisë P1 ofrojnë projektim mahnitës 3D kur luajnë lojëra, shikoni filma dhe foto. Ai përdor teknologjinë e patentuar DLP (Digital Light Processing) nga Texas Instruments, i cili është një sistem mikro-pasqyrash brenda një çipi të veçantë që pasqyron imazhin e krijuar në mënyrë digjitale në zonën e dëshiruar. Kjo krijon një imazh me saktësi të pashembullt të ekranit dhe në të njëjtën kohë një ritëm të lartë të rifreskimit. Projektori SVGA ka një rezolucion amëtar prej 800 x 600 px (rezolucion maksimal prej 1920 x 1200 px) me një raport aspekti prej 4: 3. Shkëlqimi i projektorit është 3600 lumens ANSI dhe kontrasti deri në 20,000: 1. Madhësia e ekranit mund të jetë 51 " nga një distancë prej 2 m dhe korrigjimit automatik të figurës 40 gradë. Llamba ka një jetëgjatësi prej 5,000 orësh në gjendje normale dhe deri në 15,000 orë në modalitetin e ekonomisë. Lidhësit përfshijnë D-Sub, RCA, HDMI / MHL, HDMI. Përmasat e projektorit janë: 299.5 x 220 x 105.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
12
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
4713883179485
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
299.5
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
MR.JPK11.001
Kontrast [:1]:
20000
Lartësia [mm]:
105,1
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D, Zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.4
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Trashësia [mm]:
220
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer P1150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE