Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Acer P1150

Kodi i produktit:
229425
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
105,1
Varje në mur:
Trashësia [mm]:
220
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

394.50 
Ju kurseni : 10.00   (3%)
384.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektorët e Acer ofrojnë projektim perfekt për biznise të vogla dhe shkolla. Me dizajnin e tij projektori M550 ofron përdorim praktik, dhe instalim të lehtë. Projektori është shumë ekonomik dhe moda Smart Eco i përshtatet thellësisë së ngjryave për prezantime më të kthjellëta. Projektori ju ofron mundësinë që ta lidhni me një mikrofon dhe dy altoparlantë nga 5W. Pajisja përdor teknologjinë DLP për imazhet e pastërta dhe kualitative, dhe poashtu ofron projektimin 3D që ju ofroni eksperiencë të paharrueshme shikuesve tuaj. Projektori DLP ka rezolucion 800 x 600 Ultra HD dhe ofron tri porte për HDMI, porte hyrëse dhe dalëse VGA, USB, LAN dhe më shumë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
12
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
4713883179485
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
299.5
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
MR.JPK11.001
Kontrast [:1]:
20000
Lartësia [mm]:
105,1
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D, Zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.4
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Trashësia [mm]:
220
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer P1150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE