Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Acer P1387W, 3D

Kodi i produktit:
167371
Altoparlantë:
Kontrast [:1]:
17 000
Varje në mur:
USB:
S-Video:

Si të porosisim në Gjirafa50?

714.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer P1387W është projektor me çmim të lirë por me performancë të jashtëzakonshme. Ky projektor ofron pamje të përkryera një milion ngjyrëshe dhe dhoma juaj do të ngjaj në një sallë kinemaje ku ju do të shijoni në maksimum filmat tuaj të preferuar. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3D dhe DLP. Këto dhe karakteristika të tjera e bëjnë këtë projektor shumë funksional, duke iu mundësuar shfaqjen e pamjeve cilësore me rezolucion Full HD 1920 x 1200 px dhe me kontrast të lartë me raport 17.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
4713147710034
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
5 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JL911.001
Komandë:
Kontrast [:1]:
17 000
Llambë:
260
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 200
Pesha [kg]:
2,5
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
S-Video:
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer P1387W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE