Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer P5530, i bardhë

Kodi i produktit:
262586
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Varje në mur:
Trashësia mm:
214
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

876.50 
Ju kurseni : 51.00   (6%)
825.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
7.5
Distanca minimale e projektimit m:
1
EAN:
4713883197786
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
315
Jetëgjatësi ekonomike e llambës orë:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës orë:
4000
Kodi:
MR.JPF11.001
Komandë:
Kontrast 1:
20000
Lansuar më:
11. 6. 2019
Lartësia mm:
103
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D
MHL:
Ndriçimi ANSI lumens:
4000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Kinema shtëpie, Zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.73
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video të përbërë (RCA), RJ-45, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
214
Varje në mur:
Vendosja:
Mur, tavolinë

Bashkangjitja Projektor Acer P5530 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE