Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Acer P6200S, 3D

Kodi i produktit:
185514
Burim ndriçimi:
Llambë
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
USB:
S-Video:
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,246.50 
Ju kurseni : 208.00   (17%)
1038.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 86.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer P6200S është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion XGA 1024 x 768 px dhe kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA, RJ-45 dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 0.66 m deri në 7.6 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
8.6
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JMB11.001
Komandë:
Kontrast [:1]:
20 000
Llambë:
310
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
5 000
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë, shkollë
Pesha [kg]:
4,5
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, S-Video, VGA (D-SUB)
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
RJ-45:
S-Video:
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer P6200S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE