Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer S1383WHne, 3D

Kodi i produktit:
163589
Altoparlantë:
Llambë:
210
S-Video:
RJ-45:
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

674.50 
Ju kurseni : 80.00   (12%)
594.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer S1383WHne është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 13.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, MHL, VGA (D-Sub), S-Video, RCA dhe RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.4
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
4713147280636
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JK211.001
Komandë:
Kontrast [1]:
13 000
Lansuar:
5 Dhjetor 2014
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë, shkollë
Përmasat [H x W mm]:
314 x 93 x 223
Pesha [kg]:
2,8
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
RJ-45:
S-Video:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer S1383WHne edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE