Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer X1123H, i zi

Kodi i produktit:
229422
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
105,1
Trashësia [mm]:
220
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Prodhuesi:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektorët e Acer ofrojnë projektim perfekt për biznese të vogla dhe shkolla. Me dizajnin e tij projektori X1123H ofron përdorim praktik dhe instalim të lehtë. Projektori është shumë ekonomik dhe modaliteti Smart Eco i përshtatet thellësisë së ngjyrave për prezantime më të kthjellëta. Projektori përdor teknologjinë DLP për imazhe të pastra dhe cilësore, dhe poashtu ofron projektimin 3D që ju ofron eksperiencë të paharrueshme shikuesve tuaj. Projektori DLP ka rezolucion amë SVGA prej 800 x 600 px (si dhe rezolucion maksimal prej 1920 x 1200 px) dhe raport aspekti 4:3. Shkëlqimi është 3600 ANSI dhe kontrasti deri në 20,000: 1. Madhësia e ekranit mund të jetë 51 " nga një distancë prej 2 m dhe korrigjimit automatik të figurës në 40 gradë. Llamba ka një jetëgjatësi prej 5000 orë në gjendje normale dhe deri në 15,000 orë në modalitetin e ekonomik. Lidhësit përfshijnë D-Sub, RCA, HDMI / MHL dhe ndërfaqe HDMI. Dimensionet e tij janë 299.5 x 220 x 105.1 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
4713883298957
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
299.5
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
MR.JPQ11.001
Kontrast [:1]:
20000
Lartësia [mm]:
105,1
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.4
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Trashësia [mm]:
220
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer X1123H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE