Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer X1323WH, i zi

Kodi i produktit:
229424
Altoparlantë:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3700
Varje në mur:
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Prodhuesi:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

452.50 
Ju kurseni : 13.00   (3%)
439.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Projektori X1323WH nga Acer është kompakt dhe i lehtë në peshë, që ju mundëson një bartje më të lehtë. Ai është ideal për prezantimet e biznesit ose për përdorim në shtëpi. Ky projektor ofron luajtjen e lojërave, shikimin e filmave dhe fotove në 3D. Shpalosni fotot e juaja me stil si dhe shikoni filma ose video të ndryshme në 3D. Projektori ju jep kujtime të paharrueshme. Ju mund ta prezantoni punën tuaj digjitale qfardo qoftë ajo në një ekran më të madh me kualitet të lartë. Këta projektor ofrojnë një punë të lehtë me ta. Ata përmbajnë 9 butona kontrolli në pjesën e sipërme të projektorit. Ai gjithashtu ka mundësinë e instalimit në tavan, për të ju përshtatur nevojave tuaja. Ky projektor WXGA ka një rezolucion 1280 x 800 piksela 16:10. Ai ka një shkëlqim drite prej 3700 ANSI dhe një kontrast deri në 20,000: 1. Madhësia e ekranit mund të jetë 51" prej 2m. Lampa ka një qëndrueshmëri deri në 5000 orë në modën normale dhe 15,000 orë në modën ekonomike. Portat për lidhje janë D-Sub, RCA, HDMI / HMI, HDMI. Dimensionet janë 299.5 x 220 x 105.1 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
EAN:
4713883303910
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
MR.JPS11.001
Kontrast [:1]:
20000
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3700
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.4
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Varje në mur:
VGA (D-SUB):
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE