Projektor Acer X1323WH, i zi

Kodi i produktit:
229424
Altoparlantë:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3700
Varje në mur:
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Prodhuesi:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
452.50 
442.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Porosia ka ardh me kohe, jam shume i knaqur me kete projektor, si dhe kam kursyer 100 euro, ne krahasim me dyqanet tjera per te njejnin artikell, shume faliminderit nga ekipi i gjirafes per kshillim dhe profisionalizem.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
EAN:
4713883303910
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
MR.JPS11.001
Kontrast [:1]:
20000
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3700
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.4
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer X1323WH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE