Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Acer X137WH, 3D

Kodi i produktit:
201894
Altoparlantë:
Kontrast [1]:
20 000
USB:
Trashësia [mm]:
223
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

542.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer X137WH është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1920 x 1200 px dhe kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub) dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.1
EAN:
4713392824364
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
314
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JP411.001
Komandë:
Kontrast [1]:
20 000
Lansuar:
19 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
93
Llambë:
195
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 700
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2,5
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
223
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer X137WH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE