Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Asus B1MR

Kodi i produktit:
185089
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
44,5
VGA (D-SUB):
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

722.50 
Ju kurseni : 190.00   (26%)
532.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS B1MR është projektor i fuqishëm i cili iu ofron projektimin e pamjeve me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori ASUS B1MR është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i mundësojnë projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 1280 x 800 pix, kontrast të lartë me raport 10,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 900 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3+
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.6
EAN:
4716659927426
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Funksione shtesë:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
175
Hapësira e shfaqjes [inç]:
153
HDMI:
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
30 000
Kodi i prodhuesit:
90LJ0020-B0102-
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
9 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
44,5
Lloji i projektorit:
Për zyrë, mini, portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
900
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
0,9
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
AV, HDMI, USB, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
139
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Asus B1MR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE