Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MH535

Kodi i produktit:
267857
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia mm:
241,3
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

539.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektor i cilësisë së lartë i cili do shndrroj shtëpinë tuaj në një kinema të vertetë, ndërsa në zyrë do i plotësoj të gjitha nevojat tuaja. Vjen me rezolucion Full HD, kontrast 15.000:1, ndriçim 3500 ANSI lumens, ka port për HDMI, VGA, RCA, dhe audio. Atë mund ta lini mbi tavolinë apo ta montoni në tavan. Jetëgjatësia e llambës së këtij projektori shkon deri në 5000/10000/15000 varësisht nga modelet që zgjidhen gjatë përdorimit. Projekotori vjen me përmasa 332.4 x 241.3 x 99 mm dhe peshë 2.42kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
9,1
Distanca minimale e projektimit m:
0,91
EAN:
4718755075797
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
332,4
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
5000
Kodi:
9H.JJY77.33E
Komandë:
Kontrast 1:
15 000
Lansuar:
16. 8. 2019
Lartësia mm:
99
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D
Mund të vendoset:
Në mur, në tavolinë
Ndriçimi ANSI lumens:
3500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2,42
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, IR, kompozit (RCA), RS232, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
241,3
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor BenQ MH535 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE