Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MH550, i bardhë

Kodi i produktit:
267854
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia mm:
221
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

688.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paraqisni idetë tuaja në një mënyrë efikase për të gjithë kolegët, drejtuesit ose partnerët e biznesit me projektorin BenQ MH550, një projektor ideal për çdo rast. Ky projektor është dizajnuar për biznese dhe kompani që të prezantojnë në mënyrë të përsosur vizionin dhe idetë në rezolucion Full HD (1920 x 1080) me një raport të lartë kontrasti prej 20,000: 1 dhe një ndriçimi të lartë prej 3.500 ANSI lm. Rezolucionet e mbështetura janë edhe 640 x 480 dhe 1920 x 1200. Madhësia e figurës mund të jetë prej 30 " deri në 300 ". Sigurisht, projektori ka keystone vertikal dhe teknologji DLP. Është një produkt shumë ekonomik dhe miqësor ndaj mjedisit. Jetëgjatësia e llambës është 5000 / 10000 / 15000 orë në varësi të modalitetit të zgjedhur. Projektori gjithashtu ka dy këmbë të rregullueshme që rrisin shumë fleksibilitetin. Dimensionet e projektorit janë: 296 x 120 x 221 mm. Pesha: 2.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
9.9
Distanca minimale e projektimit m:
0.99
EAN:
4718755074103
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
296
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
5000
Kodi:
9H.JJ177.13E
Komandë:
Kontrast 1:
20000
Lansuar:
16. 8. 2019
Lartësia mm:
120
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
3D
Lokacioni:
Për tavan, tavolinë
Ndriçimi ANSI lumens:
3500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.3
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, Kompozitní video (RCA), Mini USB, RS232, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE