Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MS527

Kodi i produktit:
778975bz
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

321.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MS527 është projektor i fuqishëm i cili iu ofron projektimin e pamjeve me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori BenQ MS527 është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i mundësojnë projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 800 x 600 pix, kontrast të lartë me raport 13,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 3,300 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e projektimit (m):
11.95
Distanca minimale e projektimit (m):
2.4
EAN:
4718755063268
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
283
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 500
Kodi:
9H.JFA77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
13 000
Lansuar:
16 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
95
Llambë:
190
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 300
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Pesha [kg]:
1,9
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video kompozit (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
222
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE