Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MS535, i bardhë

Kodi i produktit:
270722
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Varje në mur:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia mm:
241.3

Si të porosisim në Gjirafa50?

429.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Projektor jo vetëm për mjediset e biznesit me një zmadhim 1.2x, i cili nuk do të ketë frikë të shfaq një imazh më të madh (deri në 300 "). Falë modaliteteve të përparuara të kursimit të energjisë ofron jetë të gjatë të llambës (deri në 15,000 orë). Me ndriçim 3600 ANSI lumens dhe një raport të lartë kontrasti 15,000: 1, projektori ofron një operim ekonomik dhe miqësor ndaj mjedisit. Modaliteti SmartEco rregullon me inteligjencë fuqinë e llambës për kursime maksimale të energjisë - automatikisht kontrollon kontrastin dhe ndriçimin. Përdoruesi gëzon një pamje diagonale prej 60 ” deri 300 ”. Pajisja gjithashtu përmban modalitete të përparuara miqësore me mjedisin që mbajnë në funksion llambën 190 W deri në 10,000 orë. Ky projektor ka teknologji DLP, rezolucion SVGA 800 x 600 piksel. Altoparlanti 2 W siguron prodhimin bazë audio. Porti hyrës (3.5mm jack) dhe dalës audio (3.5mm jack) është gjithashtu në dispozicion. Ndërfaqet tjera: 2x hyrje VGA, 1x dalje VGA, 1x i kombinuar, 1x hyrje S-Video, 2x HDMI, 1 x USB mini-B, 1x lidhës RS232. Përfshihet edhe një telekomandë. Dimensionet e projektorit janë 332.4 x 241.3 x 99 mm dhe peshon 2.38 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
10
Distanca minimale e projektimit m:
2.37
EAN:
4718755075704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
332.4
Jetëgjatësi ekonomike e llambës orë:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës orë:
5000
Kodi:
9H.JJW77.33E
Komandë:
Kontrast 1:
15000
Lansuar më:
24. 9. 2019
Lartësia mm:
7.99
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi ANSI lumens:
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.38
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, IR, i kombinuar video (RCA), RS232, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
241.3
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:
Vendosja:
Mur, tavolinë
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE