Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MU613

Kodi i produktit:
260336
Altoparlantë:
MHL:
Trashësia [mm]:
225
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

816.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MU613 është zgjedhja ideale për prezantimet e përditshme në sallat e takimeve me madhësi të mesme. Falë ndriçimit dhe kontrastit të lartë, secili tekst do të jetë plotësisht i dukshëm për pjesëmarrësit e rreshtit të fundit edhe me ndezjen e dritave. WUXGA ofron një dimension të ri për projektimin dhe nuk do të humbasë ndonjë detaj. Rezolucioni 1920 x 1200 piksel dhe ndriçimi prej 4000 ANSI lumen ju lejon të projektoni edhe kur dritat janë të ndezura, duke mbështetur vëmendjen, diskutimin dhe marrjen e shënimeve. Ndriçimi i lartë rrit cilësinë e ngjyrave të imazheve dhe videove, duke ndihmuar në dhënien e çdo detaji. Dizajni i Benq MU613 është i pajisur me 3 këmbë të rregullueshme për rregullim të lehtë. Edhe në kushte më të këqija, ku projektori nuk mund të jetë pikërisht kundra ekranit, projektori mund të eliminojë efektet trapezoidale. Lidhja me projektor është e mundshme me nëpërmjet dy porteve HDMI ose me wireless me QCast Mirros wireless dongle opsional. Dimensionet e projektorit janë 312 x H 225 x V 110 mm dhe peshon 2.63 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
9.7
Distanca minimale e projektimit (m):
0.97
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
110
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi:
9H.JKX77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
10000
Lansuar:
8. 5. 2019
Lartësia [mm]:
312
Llambë:
245
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
4000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit [inç]:
300
Pesha [kg]:
2,79
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
225
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Bashkangjitja Projektor BenQ MU613 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE