Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MW533, i bardhë

Kodi i produktit:
257202
Altoparlantë:
Lartësia mm:
99
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia mm:
241,3
Prodhuesi:
BenQ

Si të porosisim në Gjirafa50?

403.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor ka një rezolucion amë prej 1280 x 800 piksel. Shkëlqimi i lartë prej 3300 ANSI lumens si dhe kontrasti unik prej 15,000: 1 do të thotë më shumë se përdorueshmëri e mirë edhe në kushte më të vështira të ndriçimit falë llampës ndriçuese të fuqishme 203 W. Llampa ka një jetë deri në 4500 orë në modalitetin normal, 6,000 orë në modalitetin ekonomik, deri në 10,000 orë në modalitetin SmartEco. Ofron dy porte HDMI, një port USB mini B, port RS-232, dy porta hyrës VGA, një port dalës VGA, port S-Video, port hyrës composite video. Ka dimensionet 99 x 332.4 x 241.3 mm dhe peshon 2.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
10
Distanca minimale e projektimit m:
2
EAN:
4718755068232
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
332,4
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
4500
Kodi:
9H.JG877.33E
Komandë:
Lansuar:
16. 3. 2019
Lartësia mm:
99
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.4
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Trashësia mm:
241,3
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE