Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MW535, i bardhë

Kodi i produktit:
257201
Altoparlantë:
Llambë:
203
Trashësia mm:
241,3
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

542.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky projektor ka një rezolucion amë prej 1280 x 800 piksel. Shkëlqimi i lartë prej 3600 ANSI lumens si dhe kontrasti unik prej 15,000: 1 do të thotë më shumë se përdorueshmëri e mirë edhe në kushte më të vështira të ndriçimit falë llampës ndriçuese të fuqishme 203 W. Llampa ka një jetë deri në 4500 orë në modalitetin normal, 6,000 orë në modalitetin ekonomik, deri në 10,000 orë në modalitetin SmartEco. Ofron dy porte HDMI, një port USB mini B, port RS-232, dy porta hyrës VGA, një port dalës VGA, port S-Video, port hyrës composite video. Ka dimensionet 99 x 332.4 x 241.3 mm dhe peshon 2.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
10
Distanca minimale e projektimit m:
2
EAN:
4718755075711
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
332,4
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
5000
Kodi:
9H.JJX77.33E
Komandë:
Kontrast 1:
15 000
Lansuar:
16. 3. 2019
Lartësia mm:
99
Llambë:
203
Ndriçimi ANSI lumens:
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.4
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
241,3
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Bashkangjitja Projektor BenQ MW535 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE