Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MW550

Kodi i produktit:
252949
Altoparlantë:
Llambë:
200
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
221
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori profesional BenQ siguron performancë të besueshme për përdorim të përditshëm. Është i aftë të projekoj në rezolucion Full HD 1080p me 1280 x 800 piksele dhe ka 3600 ANSI lumens, i cili është gjithashtu i përshtatshëm për dhoma të ndriçuara. Projektori ofron raport kontrasti prej 20,000: 1, 1,07 miliardë ngjyra, dhe një sistem miqësor me mjedisin me shpenzime të ulëta operative. Lidhja me projektorin është e mundur nëpërmjet dy porteve HDMI. Gjithashtu përmbanë dy hyrje VGA, USB dhe mbyllje të projektorit. Dimensionet e projektorit janë 296 x D 221 x H 120 mm dhe peshon 2.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
10
Distanca minimale e projektimit (m):
1
EAN:
4718755074042
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
296
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi:
9H.JHT77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
20000
Lansuar:
26. 1. 2019
Lartësia [mm]:
120
Llambë:
200
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Kancelár
Përmasat e projektimit [inç]:
300
Pesha [kg]:
2.3
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, Mini USB, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor BenQ MW550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE