Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MW612, i bardhë

Kodi i produktit:
225097
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

677.50 
Ju kurseni : 65.00   (10%)
612.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prezantoni idetë tuaja në mënyrë efikase për të gjithë kolegët, drejtuesit ose partnerët e biznesit me BenQ MW612 - një projektor ideal për çdo rast. Me rezolucion WXGA prej 1280 x 800 px, raport të lartë kontrasti prej 20,000: 1 dhe shkëlqim të lartë prej 4,000 lm, ju mund të shikoni të gjitha projektimet në cilësinë më të mirë të mundshme. Projektori mbështet rezolucionin VGA (640 x 480 px) dhe WUXGA (1920 x 1200 px). Madhësia e imazhit mund të jetë nga 30 " - 300 ". Ka altoparlantë të integruar me fuqi 2 W. Natyrisht, ky projektor ka mundësinë e rregullimit të shtrembërimit vertikal trapezoid, zmadhim 1.1x, teknologji DLP dhe MHL. Është një produkt shumë ekonomik dhe miqësor me mjedisin. Jeta e llambës zgjat 4000/8000/10000/15000 orë sipas mënyrës së përzgjedhur (Normal, Eco, SmartEco, Lamp Save Mode). Projekti gjithashtu ka dy këmbë të rregullueshme që rrisin në masë të madhe fleksibilitetin. Pesha e tij është 2.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10
EAN:
4718755071850
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
296
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
9H.JH577.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
20000
Lartësia [mm]:
120
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
4000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MW612 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE