Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ MW632ST, 3D

Kodi i produktit:
176332
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
114,4
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

804.50 
Ju kurseni : 212.00   (26%)
592.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MW632ST është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 13.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 64".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
4.65
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
4718755059285
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
287,3
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4500
Kodi i prodhuesit:
9H.JE277.13E
Komandë:
Kontrast [1]:
13 000
Lansuar:
13 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
114,4
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2,6
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, composite video (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
232,6
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MW632ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE