Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MW705 3D

Kodi i produktit:
178317
Altoparlantë:
Prodhuesi:
BenQ
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 000
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Përdorimi:
Zyrë

Si të porosisim në Gjirafa50?

752.50 
Ju kurseni : 329.00   (44%)
423.50 € * Përfshirë TVSH-në
44% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MW705 është projektor i fuqishëm i cili veç tjerash iu ofron edhe projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori BenQ MW705 është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i mundësojnë projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 1280 x 800 pix, kontrast të lartë me raport 13,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 4,000 lm. Falë këtyre karakteristikave të veçanta si dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
2
EAN:
4718755060496
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
7 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
2 500
Kodi i prodhuesit:
9H.JEC77.13E
Komandë:
Kontrast [1]:
13 000
Lansuar:
12 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
88
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 000
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2,8
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, composite video (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
240
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MW705 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE